Poke-Mystery


#1 2011-02-12 13:00:03

Axron

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-11
Posty: 83
Punktów :   

Zapisy do MG Axrona



BRAMA DO PIEKIEŁ OTWARTA!!!


Imię i Nazwisko postaci: (Czyli jak wasza postać się nazywa.)
Wiek: (Jasne chyba)
Wygląd: (Opis lub obrazek)
Charakter:  (Proszę aby było jasne, wedle tego będzie toczyć się nasza rozgrywka.)
Starter: (Wybieramy o profesora.)
Profesja postaci: Trener/Koordynator
Druga Profesja: (Co tam chcemy: Hodowca, Fotograf itd.)
Historia postaci: (Ładna i sensowna)
Region (Kanto, Johto, Hoenn, Sinnoh, Unova)
Cel: (Czyli główny cel naszej gry)
Prośby: (Czyli co tam chcecie)
Dlaczego mam cię przyjąć: (Wasze zalety)
Nr. gg: (Muszę mieć z wami jakiś kontakt.)


A więc wyżej podałem szablo zapisu na rozgrywkę do mnie. Póki co pomieszczę 3 graczy. Dobrze co by tu jeszcze.  A oczywiście jeżeli chodzi o historię jestem wymagający, więc zanim coś złożysz zastanów się. Ale wiedz że przeżyjesz tu naprawdę ciekawe przygody...

Miejsca:
- Paul
- Katie
- Ketoth
- Maverixx
- Violet


ZAPISY ZAMKNIĘTE!!!

Ostatnio edytowany przez Axron (2011-02-12 17:53:13)

Offline

 

#2 2011-02-13 19:32:20

Paul

Początkujący Trener

Zarejestrowany: 2011-02-12
Posty: 14
Punktów :   

Re: Zapisy do MG Axrona

Imię i Nazwisko postaci: Paul Russo
Wiek: 14 lat
Wygląd: http://images41.fotosik.pl/620/4d2bdbc50aa301d5.png
Charakter:  Jestem miły, uprzejmy i dokładny. Nigdy nie przeklinam, nie używam wulgaryzmu. Zawsze staram się być koleżeński i przyjazny wobec wszystkich. Jako przyjaciół wolę dziewczyny, bo niektórzy chłopacy mogą we mnie wywołać złość. Staram się jak najbardziej panować nad sobą.
Starter: Chimchar
Profesja postaci: Trener
Druga Profesja: Hodowca
Historia postaci: Nazywam się Paul Russo. Jestem czternastoletnim chłopakiem. Pochodzę z ubogiej rodzinny. W wieku sześciu lat ojciec opuścił moją rodzinę i zostałem sam z mamą. Na dodatek rok później urodził się mój mały brat Robby. Musieliśmy sobie we trójkę pomagać na wzajem i tak żyliśmy. Niestety, ale to było bardzo trudne. Moja mama jest byłą liderką sali, lecz aktualnie została hodowcą pokemonów. Pechem jest to że gdy skończyła pracę jako liderka jej dwa pokemony uciekły i zostały jej tylko dwa: Roserade i Turtwig. Bardzo lubię oba te pokemony. Gdy skończyłem dziesiąte urodziny dowiedziałem się o Przygodach Pokemon. Na początku nie wiedziałem co to jest, ale z czasem się dowiedziałem. Rozmawiałem z mamą na temat mojej podróży, lecz nigdy się nie zgadzała. Pewnego dnia po skończeniu czternastego roku życia gdy wstałem zobaczyłem liścik na półeczce " ... . Najwyższa pora by wyruszyć w podróż. Ja z twoim bratem i pokemonami poradzimy sobie, a ty nie możesz zawsze z nami siedzieć. Czas byś rozwinął skrzydła. ...". Niestety tego dnia mamy nie było więc odpisałem i ruszyłem w podróż ...
Region: Unova
Cel: Zostać mistrzem ligi pokemon, zaprzyjaźnić się z pokemonami.
Prośby: Chciałbym by przebieg przygody był jak najbardziej związany z piątą generacją.
Dlaczego mam cię przyjąć: Jestem miły, zazwyczaj bardzo dużo pisać. Nie Spamuję, Nie Używam Wulgaryzmu.
Nr. gg: 25291158

Ostatnio edytowany przez Paul (2011-02-13 19:50:16)

Offline

 

#3 2011-02-13 19:41:18

Axron

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-11
Posty: 83
Punktów :   

Re: Zapisy do MG Axrona

Jedno mnie ciekawi. Przeanalizujmy. Twoja matka urodziła twojego brata rok po odejściu twojego ojca, czyli 12 miesięcy. Więc kto był ojcem tego dziecka... Chociaż wiesz co, zostaw to dla siebie :D.

Jako że jesteś pierwszy, przyjmuję. Ale proszę pisać nieco dłużej.

Offline

 

#4 2011-02-13 21:10:08

Katie

Administrator

Zarejestrowany: 2011-02-09
Posty: 102
Punktów :   

Re: Zapisy do MG Axrona

Imię i Nazwisko postaci: Katie Dream
Wiek: 16 lat
Wygląd:
Obrazek
Charakter: Katie jest dziewczyną często bujającą w obłokach, bywa, że popada w zadumę, przez co nie zawsze potrafi słuchać. Jest beztroską nastolatką o dobrym sercu. Chętnie pomaga innym. Jej najlepszym przyjacielem jest przystojny, dobrze zbudowany chłopak, o imieniu Johny.
Starter: Pokabu
Profesja postaci: Trener
Druga Profesja: Fotograf
Historia postaci:

Urodziłam się w małym miasteczku, położonym na jednej z wysp Pomarańczowych. Cała wyspa była zupełnie ignorowana, zapomniana przez mieszkańców z głównych regionów. Mimo to, zawsze uważałam, że jest ona niezwykła. Widziałam w niej same plusy - wszędzie pełno pod dostatkiem pysznych, świeżych owoców, piękny, malowniczy krajobraz oraz położony nad piaszczystą plażą ocean.
Zachwycałam się przyrodą jak mało kto. Z tej racji postanowiłam uwieczniać widziane przeze mnie cuda natury aparatem. Fotografowanie szybko stało się moim hobby. Raz nawet spacerując obtoczyłam całą plażę wokół. Zajęło mi to jeden dzień. Kiedy fotografowałam, czas leciał nieubłaganie.
Właśnie podczas tej wędrówki, moje słowa "ta wyspa jest niezwykła" potwierdziły się. Kiedy znalazłam się niedaleko polany, na której rosły cytryny i inne cytrusy, zobaczyłam przedmiot mieniący się wszystkimi kolorami tęczy. Rozejrzałam się dookoła, jakbym próbowała sprawdzić, czy nikt mnie nie śledzi. Pstryknęłam zdjęcie owemu kamieniowi... I nagle powietrze zaczęło wiać coraz mocniej. Usłyszałam głośny huk pioruna. Zadrżałam. Co takiego mogło się stać? Po chwili niewidzialna siła zrzuciła mnie na ziemię, coś wyrwało mi z rąk aparat. Zza drzew wyłoniła się wielka twarz jakiegoś dziwnego pokemona : http://desmond.imageshack.us/Himg258/scaled.php?server=258&filename=nidorinop.png&res=gal Uśmiechnął się on szyderczo, zaśmiał pod nosem.
Spojrzałam na niego ze złością, nieco przestraszona. Zbudziłam się dopiero w domu. Zobaczyłam twarz Johny'ego.
- Katie, uf... Na szczęście się obudziłaś. Już się bałem, że... - przerwał i lekko się uśmiechnął. - Wszystko w porządku?
- T-tak. Chyba tak - odpowiedziałam zbudziwszy się.
- To dobrze, przyniosę ci śniadanie. Pewnie jesteś głodna.
Johny wyszedł z pokoju. Nagle na kołdrze pojawił się wpół zniszczony aparat oraz liścik. Przetarłam oczy, po czym wyjęłam kartkę z koperty.
- Nie wtrącaj się nam w drogę, dziecko. Wynoś się z wyspy. Ty i całe miasto... Inaczej czeka na was...
Zdanie nie było dokończone. Na końcu zdania widniał kleks.
Johny wszedł do pokoju.
- Hej, co to za list? - spytał z ciekawości.
Zamarłam. Spojrzałam na niego blada z przerażenia.
- Katie...? - popatrzył na mnie.

Region: Johto
Cel: Sfotografować wiele wspaniałych pokemonów.
Prośby: Długie, w miarę częste odpisy. Mogą być krótsze opisy walk, a zamiast tego dłuższe opisy terenów.
Dlaczego mam cię przyjąć: Bo piszę w miarę ładne, schludne posty. Utrzymuję poziom.
Nr. gg: znasz

Offline

 

#5 2011-02-13 21:38:31

Etra

Początkujący Trener

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zapisy do MG Axrona

Imię i Nazwisko postaci: Etra Okami
Wiek: 16 lat
Wygląd: Etra posiada długie, białe włosy do łopatek, które najczęściej są rozpuszczone i swobodnie zwisają z tyłu. Ma grzywkę obciętą na prosto. Dziewczyna ma niesamowicie niebieskie oczy. Posiada pociągłe, smukłe rysy twarzy, wystające kości policzkowe i bladą cerę. Na małym nosie ma kilka piegów. Ma małe różowo malinowe usta. Jest szczupła i dość wysoka jak na swój wiek. Posiada długie nogi. Ma bardzo miękką barwę głosu. Idealny do śpiewu, jednak nie śpiewa, bo się wstydzi.
Charakter:  Miła i uczynna. Tak najogólniej można zdefiniować tą dziewczynę. Bywa hałaśliwa i rozbrykana, jednak podchodzi do swoich obowiązków bardzo pilnie. Jeśli trenuje daje z siebie wszystko. Uwielbia chodzić nocą po różanych ogrodach. Jest niepoprawną romantyczką. Lubi dowodzić. Czasami jest przemądrzała. Jest uparta i bardzo pewna siebie. Lubi udowadniać coś sobie i innym. Ma dość dużą determinacje i samozaparcia.
Starter: brak
Profesja postaci: Trener
Druga Profesja: Medyk, Hodowca, Fotograf
Historia postaci: Etra jako małe dziecko uwielbiała układać puzzle i bawić się klockami. Często chodzi po ogrodzie różanym albo po lesie. Pewnego dnia znalazła na polanie źródełko. Uznała to miejsce za swoje prywatne i od tamtej pory często tam bywa głównie posiedzieć samą, pomedytować, ćwiczyć czy też pomyśleć. Etra ma kota, Śpioszka i psa Łapka, których kocha i dba o nie jak tylko umie najlepiej. Dorastała w rodzinie inteligenckiej i była drugą najstarszą córką rodu. Miała także młodszą siostrę Iao, której nie znosiła. zazwyczaj biły się, ale starsza siostra Naomi godziła. W wieku szesnastu lat zdobyła się na karierę trenerki. Już wcześniej zajmowała się hodowlą oraz fotografią pokemonów. Medycyny uczyła się sama. Były to jej główne trzy zainteresowania.
Region Kanto
Cel: Miła gra
Prośby: Zobaczy się, wyjdzie w praniu.
Dlaczego mam cię przyjąć: Rozrywkowa ja baba @.@
Nr. gg: 10728520

Offline

 

#6 2011-02-14 10:25:02

Axron

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-11
Posty: 83
Punktów :   

Re: Zapisy do MG Axrona

Katie - Okej, przyjmuję zaraz założę grę.
Etra - Jak dla mnie to jest to zdecydowanie za krótko.

Offline

 

#7 2011-02-14 19:39:58

Etra

Początkujący Trener

Zarejestrowany: 2011-02-13
Posty: 29
Punktów :   

Re: Zapisy do MG Axrona

Zasadniczo obrazki itp rozszerzają tekst i się wydaje go więcej, więc jeśli usuniesz je z poprzednich zapisów wyjdzie mniej, więcej tyle samo.

Offline

 

#8 2011-02-14 20:04:38

Axron

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-11
Posty: 83
Punktów :   

Re: Zapisy do MG Axrona

Zasadniczo to nie. Bo Paula była krótka, ale przyjąłem ją ze względu że był pierwszy, ale napisałem że macie pisać ładniej. A Historia Katie jest po pierwsze widocznie dłuższa jak i nadrabia to treścią... Bo szczerze mówiąc co mnie obchodzi że jako dziecko lubiłaś klocki czy puzzle...

Offline

 

#9 2011-02-14 21:27:40

Ketoth

Początkujący Trener

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 12
Punktów :   

Re: Zapisy do MG Axrona

Imię i Nazwisko postaci: Barry Black
Wiek: 15
Wygląd: http://vlep.pl/5y3r86.jpg
Charakter:  Barry jest skrytym chłopcem, lecz kiedy przychodzi co do czego umie walczyć o swojej broni swoich przekonać do upadłego. Typ upartego człowieka, który jak sobie coś postanowi to chce to doprowadzić do końca. W kontaktach w innymi ludźmi raczej jest pochopny i dobrze się zastanowi gdy przed kimś się otworzy. W stosunku do pokemonów zachowuje się naturalnie, bo wie, ze każde stworzenie jest inne i tym samym każde jest wyjątkowe. Jednak gdy pokemonom grozi niebezpieczeństwo potrafi poświecić się dla sprawy i ratuje je ze złych rąk wykorzystując w tym celu całego swojego doświadczenia i swoich zdolności.
Starter: Mienfoo
Profesja postaci: Trener
Druga Profesja: Wyjdzie w praniu
Historia:
Historia Barrego zaczyna się małym miasteczku nie opodal Veilstone City. Rodzina Blacków od pokoleń trenowała pokemony typu walczącego dla innych trenerów. Chłopak miał też o dwa lata starszego brata Mike'a, z którym dość często przychodzili patrzyć się jak ich rodzice ćwiczą stworki by były silniejsze. Obaj marzyli żeby zostać kimś w świecie rywalizując ze sobą. Ciągle jednak to Mike wygrywał nie dając satysfakcji Barremu. Gdy chłopcy pytali się ojca, kiedy mogą wyruszyć w podróż złościł się i mówił, że są jeszcze mali. Tym samym tylko dokładał im więcej ćwiczeń, aby zajęli głowy czymś innym niż marzeniem o wyprawie. Lata mijały. Chłopcy z roku na rok dorastali. Nie wiadomo, kiedy ten czas, minął a już starszy brat miał wyruszyć w swoją podróż. Jako startera wybrał sobie Croagunk'a, którym dość często walczył. Barry nie chciał czekać dłużej, ale rodzice mówili, że jeszcze za wcześnie. Chłopak musiał czekać cierpliwie na swoja kolej ucząc się dalej. Od tego momentu minęły kilka miesięcy, gdy pewnego ranka do domu Blacków przyszła dziwna paczka. Jak później okazało się było to jajko rzadkiego pokemona pochodzącego z innego regionu. Ojciec dał jajko Barremu, aby nim się zaopiekował się nic nie mówiąc, jaki to pokemon. Po kilku miesiącach niecierpliwego oczekiwania wreszcie jajko wykluło się a z niego wyszedł człeko podobny stworek.
- To jest Mienfoo. - powiedział mu tata informując syna o tajemniczym poku.
Od tamtej chwili bardzo się zżyli ze sobą pomagając i trenując razem. Został nazwany Blade. Gdy Barry skończył 15 lat wreszcie mógł udać się na jakże upragnioną wyprawę w celu pokazaniu swojemu bratu, że on tez może być silny. Z taką motywacją opuściłem dom rodzinny udając się w świat.
Region: Sinnoh
Cel: Dotarcie do ligi
Prośby: jak coś to na gg
Dlaczego mam cię przyjąć: Znasz mnie i wiem jak piszę
Nr. gg: Już masz :D

Offline

 

#10 2011-02-14 21:41:42

Axron

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-11
Posty: 83
Punktów :   

Re: Zapisy do MG Axrona

Akcept. Gra jutro. Mam ferie więc pewnie z rana :).

Offline

 

#11 2011-02-15 17:05:31

Maverixx

Początkujący Trener

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 17
Punktów :   

Re: Zapisy do MG Axrona

Imię: Maverixx (w skrócie Mav)
Wiek: 17
Wygląd: KLIKStarter: Cyndaquil
Charakter: Jak każdy łatwo może się domyślić po jego wyglądzie, nie przepada za dresami. Jednak dla ludzi podobnych do jego samego (nie kryjmy faktu, zbyt wielu ich nie ma) jest dobrym przyjacielem, skłonnym do poświęceń. Często rzuca żarty (czarny humor oczywiście), których większość ludzi nie zrozumie. Nigdy nie rozstaje się ze swoją gitarą elektryczną, i każdą wolną chwilę poświęca na doskonalenie swoich umiejętności. Stara się być spokojny, ale z powodu jego żywiołowej natury zazwyczaj mu to nie wychodzi.

Starter: Cyndaquil
Profesja:  Trener (Aczkolwiek odznaki będą sprawą drugorzędną)
Drugoplanowa Profesja: Gitarzysta

Historia:
No dobra, historia nie będzie zbyt długa, bo nie mam dzisiaj weny, ale lepszy rydz niż nic.
***
Już od dziecka wydawało się, że będzie wyjątkowym. Nie, nie jest to kolejna historyjka o „wybrańcu, który miał uratować świat”. Maverixx, podobnie zresztą jak jego ojciec, za młodu zainteresował się instrumentem – gitarą elektryczną. Już w wieku trzech lat wygrywał na niej mało skomplikowane melodie, a gdy ukończył dziesiąte urodziny, był już na poziomie swojego ojca. Jednakże dalej ćwiczył swe umiejętności, starając się dojść do perfekcji w swym muzycznym rzemiośle. Nie miał jednak w swoim małym miasteczku ludzi podobnych do siebie. Po dłuższych przemyśleniach, postanowił – wyruszy w świat, aby odnaleźć ludzi o podobnych zainteresowaniach co on sam. Od ojca usłyszał jednak, że podróżowanie bez pokemona jest w tych czasach dość niebezpieczne, więc… tata oddał mu swego Cyndaquila! Mav w dzieciństwie zawsze lubił się z nim bawić, ale i tak gra na gitarze była większym priorytetem. Pomyślał więc, że podróż będzie przy okazji dobrym momentem na zacieśnianie więzów trener-pokemon. Chwycił więc swój instrument, zabrał najpotrzebniejsze rzeczy, po czym ruszył w blasku zachodzącego słońca. Nie wiedział dokąd, lecz wiedział po co! Chciał zebrać resztę zespołu.   

Region: Kanto
Cele:
-Zostać najlepszym gitarzystą na świecie
-Zgromadzić resztę zespołu
-Wymiatać!!!

Prośby: Po prostu bądź xD
Partner: Na początku sam, później z resztą zespołu
Dodatkowy ekwipunek: Gitara GIBSON EXPLORER, a także komplet kostek.
Ulubiony typ pokemona: Ogień, Mrok
Znienawidzony typ: Brak



Btw: Troszkę pozmieniałem tylko w Karcie, bo do Yami się nie dostałem ;D ("Nie lubię muzyki")

Offline

 

#12 2011-02-17 14:43:40

Violet

Początkujący Trener

Zarejestrowany: 2011-02-14
Posty: 16
Punktów :   

Re: Zapisy do MG Axrona

Imię i Nazwisko postaci: Violet Falkener
Wiek: 13
Wygląd:
http://www.pokestadium.com/pokemon/sprites/trainers/hgss/0.png
Charakter: Jestem bardzo stanowczy.Moja stanowczośc powoduję też u mnie honorowość która jest dla mnie ważna.A poza tym jestem trochę szalony i porywczy.
Starter: Growlithe
Profesja postaci: Trener
Druga Profesja: Brak
Historia postaci: Mieszkam w Viridian City w moim ojczystym regionie Kanto z którego pochodzi cała moja rodzina włączając najstarsze pokolenia.W wieku 5 lat codziennie wychodziłem bawić się z Poochyen'ą taty na łąkę.Pewno dnia kiedy "piesek" udał się w podróż z moim starszym bratem Dan'em.Odważyłem się iść sam na łąkę bawiłem się chwilę z dzikimi Sunfolora'mi gdy z krzaków wypełzną Ekans.Wszystkie pokemony uciekła a ja zostałem sam na sam z "wężem" kiedy już myślałem że jest po mnie nastała 3 sekundowa ciemność i wąż znikał.Byłem jeszcze parę razu na łące ale Ekans dalej atakował a ta dziwna sytuacja powtarzała się.Po tych wydarzeniach minęło parę lat i kiedy miałem 9 poszedłem znowu na tą łąkę tym razem było gorzej bo zza drzew wypełzną Arbok ale i tym razem też historia się powtórzyła i już więcej tam nie wróciłem.Kiedy miałem już 12 lat dzień przed podróżą w nocy poczułem jakby jakiś pokemony był u mnie w pokoju rozejrzałem się i zobaczyłem otwarte okno.Gdy podszedłem widziałem czarny "kapelusz" chowający się za drzewami.Rano jak zapytałem pokedexa którego dzień wcześniej dostałem co to mogło być Pokedex tylko powiedział:Mismagius ewolucja Misdravous'a, więc teraz wyraszam w podróż a moim pierwszym celem będzie złapania pokemona który ratowł mi pare razy życie a pomaga mi w tym mój kompan Growlithe.
Region Kanto
Cel: Pierwszy cel:Złapanie Misdravous'a i wytrenowanie go na Mismagius'a Drugi:Czas pokaże
Prośby: Żebyś po prostu był często
Dlaczego mam cię przyjąć: :)
Nr. gg: masz moj gg

Ostatnio edytowany przez Violet (2011-02-17 14:44:29)

Offline

 

#13 2011-02-17 14:55:13

Axron

Moderator

Zarejestrowany: 2011-02-11
Posty: 83
Punktów :   

Re: Zapisy do MG Axrona

Niebawem założę grę.


ZAMYKAM ZAPISY!!!

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
GotLink.pl